Archiwum aktualności

Życzenia Świąteczne 2013-12-24

3 zycz.jpg


NOWOŚĆ - ODSZKODOWANIA 2013-04-12

Szanowni Państwo - uruchomiliśmy nową usuługę w zakresie uzyskania odszkodowań!

Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach w uzyskaniu odszkodowania i zadośćuczynienia pieniężnego z tytułu szkód będących następstwem wypadków komunikacyjnych, przy pracy, w rolnictwie, poślizgnięcia na oblodzonej nawierzchni chodnika itp.

Naszymi klientami są osoby, które odniosły szkody osobowe lub majątkowe będąc uczestnikiem wypadków w charakterze kierowcy, pasażera, rowerzysty, pieszego, motycykliści oraz osoby bliskie zmarłych w wypadkach komunikacyjnych.

czytaj więcej


NIE ZAPOMNIJ - do 30 kwietnia 2013 rozlicz PITY za 2012 rok. 2013-02-22

Problemy związane z wyborem odpowiedniej deklaracji PIT, poprawności jej wypełnienia czy możliwości skorzystania z odpowiednich ulg możemy złożyć na  karb biura rachunkowego.

Pracodawcy mają obowiązek wysłać PIT-11 z informacją o uzyskanych przychodach przez pracowników do końca lutego 2013 r. za rok poprzedni ale nie warto czekać z rozliczeniem PIT do ostatniej chwili zwłaszcza jeśli korzysta się z przywilejów podatkowych np. takich jak ulga prorodzinna czy ulga za internet, które przysługują jeszcze w rozliczeniu za 2012 rok.

Więcej o ulgach znajdziesz na facebboku. Codziennie prezentujemy tam cykl artykułów w tej tematyce. Polub nas na facebooku.

Facebook GTW Finanse.png


Rozlicz z nami PIT za 2012 rok 2013-02-21

Rozlicz z nami PIT za 2012 rok.

Nie czekaj do ostatniego dnia rozlicz się z podatku już dziś. Nasze biuro rachunkowe przygotowało dla Ciebie w tym zakresie specjalną ofertę.

Rozliczyć można każdy rodzaj dochodu odwiedzając nasze biuro w godzinach pracy lub wystarczy przesłać nam niezbędne dokumenty a my odeślemy sporządzone rozliczenie w formacie pliku PDF do wydrukowania i podpisania.